Kontakt os her

Vores åbningstider er:
Man. - tors. kl. 8.00 - 16.00.
Fre. fra kl. 8.00 til 15.00.
Rugmarken 31, 7620 Lemvig, Danmark
+45 97 81 15 55
infomaildk@merck.com

Mød vores medarbejdere

Kristian Vedel Rasmussen
kristian.rasmussen@merck.com
Kommerciel Direktør
Henrik Pedersen
henrik.pedersen@merck.com
Salgskonsulent
Henrik Mikkelsen
henrik.mikkelsen@merck.com
Salgskonsulent
Pernille Meldgaard
pernille.meldgaard@merck.com
Kundeservice & support
Bent Dueholm
bent.dueholm@merck.com
Teknisk ansvarlig
Mads Rigtrup
mads.rigtrup@merck.com
Tekniker
Stine Ena Chalmers
stine.chalmers@merck.com
Økonomichef og driftsleder
Pia Brøker
pia.broker@merck.com
Kommunikation og marketingsansvarlig
Thomas Sauer Hvidholm
thomas.sauer.hvidholm@merck.com
Logistik ansvarlig
Jonna Gade Jensen
Laseroperatør
Vibeke Nielsen
Laseroperatør
placeholder
Maja Bach
Laseroperatør

Send os en besked

0 / 1000